Kariéra

SPECIALISTA/KA PRO CHOV SKOTU

CELÁ ČR, Plný úvazek

Popis pozice

Odborné vedení týmu konzultantů se zaměřením na:

  • prodej produktů společnosti
  • průzkum a rozvoj trhu
  • zodpovědnost za výkon celého prodejního týmu
  • reporting vedení společnosti
  • organizaci a účast na odborných seminářích, konferencích a výstavách
  • přednáškovou činnost
  • školící činnost (pro konzultanty i klienty)

Nabízíme

  • zázemí české firmy
  • kvalitní zaškolení, možnost dalšího profesního růstu
  • ohodnocení zaměřené na výkon
  • služební vozidlo, mobilní telefon, notebook
  • stravenkový paušál, 5 týdnů dovolené, sick days
  • příspěvky na: jazykové vzdělávání, dovolenou a důchodové připojištění

Požadujeme

  • VŠ vzdělání, obor zootechnický nebo veterinární
  • Nadprůměrné znalosti a dlouholetou praxi v chovu skotu, především v oblasti výživy (sestavování krmných dávek, hodnocení krmiv a sběru dat; hodnocení parametrů chovu včetně managementu a ekonomiky chovu)
  • znalost AJ, MS OFFICE
  • efektivitu, samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost
  • ŘP sk. B

Kontaktní formulář

Máte-li zájem o uvedené pracovní místo, vyplňte následující kontaktní formulář. Položky označené jako (*) jsou povinné.
Doplňující informace, poznámka (chcete nám něco sdělit?):
Přílohy(přiložte až 3 přílohy, jako je průvodní dopis, životopis, ...)
Souhlasím se zpracováním svých osobních údajů za účelem zařazením do databáze uchazečů o zaměstnání a případného zaslání pracovní nabídky ve společnosti Tekro v následujících deseti letech. Více zde…

Vyplněním údajů a odesláním odpovědi na tuto nabídku práce poskytujete své údaje společnosti Tekro, spol. s r.o. jako správci, a to za účelem výběrového řízení na tuto pozici po dobu průběhu výběrového řízení, ne však déle než na jeden rok. Více informaci zde…