Kariéra

SPECIALISTA/KA PRO CHOV SKOTU

PRAHA, Plný úvazek

Popis pozice

  • odborný servis pro zákazníky
  • odborné vedení týmu
  • prodej produktů společnosti

Nabízíme

  • plný úvazek a zázemí stabilní firmy
  • odbornou práci
  • motivující mzdové ohodnocení
  • podporu vzdělávání
  • zaměstnanecké benefity

Požadujeme

  • VŠ vzdělání, obor zootechnický nebo veterinární
  • zkušenosti z chovu skotu, zájem o obor
  • znalost AJ, MS OFFICE
  • samostatnost, zodpovědnost, časovou flexibilitu
  • ŘP

Kontaktní formulář

Máte-li zájem o uvedené pracovní místo, vyplňte následující kontaktní formulář. Položky označené jako (*) jsou povinné.
Doplňující informace, poznámka (chcete nám něco sdělit?):
Přílohy(přiložte až 3 přílohy, jako je průvodní dopis, životopis, ...)
Souhlasím se zpracováním svých osobních údajů za účelem zařazením do databáze uchazečů o zaměstnání a případného zaslání pracovní nabídky ve společnosti Tekro v následujících deseti letech. Více zde…

Vyplněním údajů a odesláním odpovědi na tuto nabídku práce poskytujete své údaje společnosti Tekro, spol. s r.o. jako správci, a to za účelem výběrového řízení na tuto pozici po dobu průběhu výběrového řízení, ne však déle než na jeden rok. Více informaci zde…