Kariéra

FARMACEUTICKÝ/Á TECHNOLOG/ŽKA

NOVÁ DĚDINA U UNIČOVA, Plný úvazek

Náplň práce

  • Tvůrčí činnost při vývoji léčivých přípravků
  • Navrhování a ověřování procesů při výrobě léčivých přípravků
  • Laboratorní výroba vyvíjených léčiv pro účely analýz a stabilitních studií
  • Spolupráce při registraci léčivých přípravků
  • Převod výsledků vývoje do výrobního procesu, spolupráce při tvorbě výrobní dokumentace

Požadujeme

  • VŠ nejlépe v oboru farmaceutické, případně chemické technologie
  • Praxi v oboru (u absolventů/tek alespoň zkušenosti v oboru z předchozích brigád,práce na DP atd..)
  • Základní znalosti systému řízení jakosti výroby léčivých přípravků
  • Dobrou uživatelskou znalost MS Office (především Word, Excel)
  • AJ na úrovni B2
  • Kreativitu, komunikativní a organizační schopnosti, týmovou spolupráci, samostatnost
  • Aktivní přístup k řešení problémů
  • Ochotu neustále se vzdělávat

Vítáme:

  • Zkušenosti s přípravou léčivých přípravků, zejména pevných lékových forem, tj. formulace lékové formy, návrh a realizace vývoje
  • Zkušenosti s technologickými postupy výroby pevných lékových forem

Nabízíme

  • Kreativní a tvůrčí činnost při vývoji léčivých přípravků
  • Zázemí stabilní společnosti v perspektivním oboru
  • Odborný a osobní růst, podporu vzdělávání a rozvoje
  • Moderní pracovní prostředí v příjemném kolektivu
  • Ohodnocení odpovídající výkonu
  • Firemní benefity

Kontaktní formulář

Máte-li zájem o uvedené pracovní místo, vyplňte následující kontaktní formulář. Položky označené jako (*) jsou povinné.
Doplňující informace, poznámka (chcete nám něco sdělit?):
Přílohy(přiložte až 3 přílohy, jako je průvodní dopis, životopis, ...)
Souhlasím se zpracováním svých osobních údajů za účelem zařazením do databáze uchazečů o zaměstnání a případného zaslání pracovní nabídky ve společnosti Tekro v následujících deseti letech. Více zde…

Vyplněním údajů a odesláním odpovědi na tuto nabídku práce poskytujete své údaje společnosti Tekro, spol. s r.o. jako správci, a to za účelem výběrového řízení na tuto pozici po dobu průběhu výběrového řízení, ne však déle než na jeden rok. Více informaci zde…