O nás

PROČ PRÁVĚ TEKRO

Společnost Tekro je od svého založení v roce 1991 až do současnosti česká firma.

Naší prioritou je vytvoření podmínek pro kvalitní život zvířat a veškeré úsilí soustředíme na zajištění jejich zdraví a vynikající kondice. Zakládáme si na inovativní výživě, komplexním poradenství a dlouhodobé spolupráci, jejíž výsledkem je celkový welfare chovů a benefit pro zákazníka v podobě zdraví a produkce zvířat. Využíváme přitom zkušeností a poznatků z dlouholeté praxe a úzké spolupráce s našimi vlastními chovy, zahraničními partnery a vysokými školami.

Od většiny podobných firem na trhu se lišíme šíří sortimentu a činností. Od výživy hospodářských zvířat, která tvoří od začátku základ činnosti firmy, přes výrobu a vlastní vývoj veterinárních léčiv, prodej dezinfekcí a komplexní řešení zoohygieny, až po vývoj a výrobu krmiv a doplňků pro domácí zvířata.

Je pro nás důležité zázemí našich chovů, které představuje bohatý zdroj zkušeností a dovedností, jež uplatňujeme ve spolupráci s našimi zákazníky. V současnosti chováme na podnicích patřících do skupiny Tekro 35 tis. prasat, 7,5 tis. skotu, 300 tis. brojlerů a 1 mil. nosnic.

Vlastní vývoj a výroba většiny produktů a služeb nám umožňuje úplnou kontrolu celého procesu až po prodej k zákazníkovi. Ne vše se nám daří dělat podle našich představ, ale z vlastních chyb se dokážeme poučit nejlépe.

 

NAŠE CÍLE:

  • Udržet a rozvíjet vysokou kvalitu produkce.
  • Rozvíjet společnost Tekro směrem ke schopnosti poskytovat nové výrobky a placené poradenské služby.
  • Maximálně využít lidského potenciálu společnosti a podporovat odbornost zaměstnanců.

Etický kodex společnosti Tekro, spol. s r.o.

Politika jakosti společnosti Tekro, spol. s r.o.