Kariéra

FARMACEUT/KA PRO VÝVOJ VETERINÁRNÍCH LÉČIV

NOVÁ DĚDINA U UNIČOVA, Plný úvazek

Vaše náplň práce:

  • tvůrčí činnost při vývoji léčivých přípravků
  • navrhování a ověřování procesů při výrobě léčivých přípravků
  • laboratorní výroba vyvíjených léčiv pro účely analýz a stabilitních studií
  • spolupráce při registraci léčivých přípravků
  • převod výsledků vývoje do výrobního procesu, spolupráce při tvorbě výrobní dokumentace

Požadujeme:

  • VŠ nejlépe v oboru farmaceutickém, případně chemickém
  • dobrou uživatelskou znalost MS Office (především Word, Excel)
  • AJ na úrovni B2
  • kreativitu, komunikativní a organizační schopnosti, týmovou spolupráci, samostatnost
  • aktivní přístup k řešení problémů
  • chuť objevovat a neustále se vzdělávat

Vítáme:

  • zkušenosti s přípravou léčivých přípravků, zejména pevných lékových forem
  • zkušenosti s technologickými postupy výroby pevných lékových forem

Nabízíme:

  • kreativní a tvůrčí činnost při vývoji léčivých přípravků
  • zázemí stabilní společnosti v perspektivním oboru
  • odborný a osobní růst, podporu vzdělávání a rozvoje
  • moderní pracovní prostředí v příjemném kolektivu
  • ohodnocení odpovídající výkonu
  • firemní benefity

Nástup možný ihned.

Kontaktní formulář

Máte-li zájem o uvedené pracovní místo, vyplňte následující kontaktní formulář. Položky označené jako (*) jsou povinné.
Doplňující informace, poznámka (chcete nám něco sdělit?):
Přílohy(přiložte až 3 přílohy, jako je průvodní dopis, životopis, ...)
Souhlasím se zpracováním svých osobních údajů za účelem zařazením do databáze uchazečů o zaměstnání a případného zaslání pracovní nabídky ve společnosti Tekro v následujících deseti letech. Více zde…

Vyplněním údajů a odesláním odpovědi na tuto nabídku práce poskytujete své údaje společnosti Tekro, spol. s r.o. jako správci, a to za účelem výběrového řízení na tuto pozici po dobu průběhu výběrového řízení, ne však déle než na jeden rok. Více informaci zde…